Mamy wielki zaszczyt zaprosić na koncert z udziałem niezwykłego Gościa!!!
Tym razem do współpracy zaprosiliśmy samą Natalię Niemen! Jeśli jesteście ciekawi, jak ZPS brzmi w połączeniu z niesamowitym głosem Natalii, nie może Was zabraknąć na tym koncercie!
Obiecujemy przekazać energię płynącą bezpośrednio z muzyki gospel, prosto od dobrego Boga. Jak zawsze! :-)

 

Natalia Niemen to piosenkarka, autorka muzyki i tekstów.
Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Jest absolwentką warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w klasie altówki. Od ponad dekady współpracuje z zespołami New life’m i TGD. Zarówno w tworzeniu muzyki, jak i w wyrazie wokalnym artystka inspiruje się starym rhytm’n’bluesem, rock’n’rollem, ekspresją pieśniarzy flamenco, ale także chorałem gregoriańskim i muzyką cerkiewną.
Osobowość i głos artystki należą do jednych z najbardziej charakterystycznych i nietuzinkowych dzisiejszej muzyki polskiej. (źrodło: facebook.com/NataliaNiemenOficjalnie/)

 

Sobota, 14 listopada, o godzinie 18:00 w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Bilety-cegiełki w cenie 25 zł do nabycia w kasach OCK. Chcemy zaznaczyć, że dochód z koncertu zostanie przeznaczony na renowację klasztoru Sióstr Kamedułek w Złoczewie.

Udostępnij