Tylko muzyka gospel!
Na koncercie, który odbędzie się 18.kwietnia o godzinie 18:00, zabrzmi tylko i wyłącznie muzyka gospel (plus parę niespodzianek :))

Oprócz zespołu Z Potrzeby Serc, znanego ze śpiewu płynącego właśnie prosto z serc energicznych, młodych ludzi, chcących nieść przez muzykę Dobrą Nowinę, na scenie pojawi się wybitna wokalistka Ewa Uryga, a także, prosto z Ameryki, Brian Fentress.
Ewa Uryga to osoba o ogromnych możliwościach głosowych, co pokazywała także podczas koncertów z serii „Dwa style.Jedna Ewa Uryga”, ale również o niespotykanym temperamencie i ogromnej duchowości.
Brian Fentress, to czarnoskóry wokalista, który gospel zna od podszewki. Od dziecka śpiewał w chórze, przez lata dyrygował i nadal dyryguje wieloma, często bardzo licznymi zespołami. Sam jest właścicielem doskonałego głosu, a przy tym osobą o głębokiej wierze. Jego świadectwa nieraz odmieniały życia słuchających.

W programie nie zabraknie utworów wykonywanych przez sam zespół, jak i przez samych solistów. Czy zaśpiewają wszyscy razem? – przyjdź i sam się przekonaj :)

Dochód z koncertu będzie przekazany na remont zabytkowego Zespołu Klasztornego Mniszek Kamedułek w Złoczewie

Koncert odbędzie się w Ostrowskim Centrum Kultury (ul.Wolności 2 Ostrów Wielkopolski) w sobotę 18.04.2015 o godzinie 18:00.

Bilety-cegiełki do nabycia w kasie OCK (25zł)

Nie może Ciebie zabraknąć!

Udostępnij