Z Potrzeby Serc w Hybrydach!!!
Już niebawem, 24 czerwca 2016, o godzinie 19:30, zagramy gospel na scenie kultowego warszawskiego klubu Hybrydy! Razem z nami na scenie wyśpiewywać chwałę Panu będzie wyjątkowy gość – jeden z najpiękniejszych głosów polskiej sceny muzycznej – Beata Bednarz!

Podczas koncertu zarówno fani tradycyjnego gospelu, jak i zwolennicy polskiej muzyki chrześcijańskiej znajdą coś dla siebie. Najważniejsze jest to, że tego wieczora wszystkie dźwięki będą skierowane ku Górze. :-)

Bilety w przesprzedaży w cenie 25 zł, w dniu koncertu 35 zł.

Miejsca sprzedaży biletów: Kasa biletowa Palladium ul. Złota 9, w godz. 12:00 – 19:00 oraz www.palladium.art.pl,
EVENTIM: http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1667670%248056077&x10=1&x11=z+potrzeby
eBILET : https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/gospel/
TICKETPRO: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/country-folk/1872686-wielki-jubileuszowy-koncert-gospel-z-potrzeby-serc-.html
oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Beata Bednarz – Wokalistka, laureatka i gość wielu festiwali.
Początek jej działalności muzycznej to rok 1979, kiedy trafia do amatorskiego zespołu POSŁANI. Wprowadzenie do kościoła perkusji, gitar, sekcji dętej było działalnością pionierską i nie zawsze wtedy spotykała się ona ze zrozumieniem. Od tamtych lat trwa także jej fascynacja „czarną muzyką” i chórami gospel.
Znana jest ze współpracy z formacjami chrześcijańskimi (TGD, Gaude Band, Oslo Gospel Choir, Deus Meus), jak i największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Krystyną Prońko, Mietkiem Szcześniakiem, Piaskiem, Edytą Górniak, Kayah, Marylą Rodowicz, Krzysztofem Kiljańskim, Grażyną Łobaszewską, Kasią Kowalską, Natalią Kukulską, Moniką Kuszyńską, Tatianą Okupnik, Wojciechem Karolakiem, Budką Suflera, czy Perfect.

Widowni najmłodszej znana jest ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Król lew”, gdzie zaśpiewała tytułową piosenkę „Krąg życia” (Disney 2001). Śpiewa też piosenki w polskiej wersji językowej do filmu „Mój brat niedźwiedź 2” (Disney 2006)oraz „Księżniczka i żaba” (Disney 2010).
Od kilkunastu lat Beata współpracuje z MAŁĄ AKADEMIĄ JAZZU, gdzie na audycjach prezentuje dzieciom i młodzieży muzykę gospel i blues. Nagrała 11 solowych albumów.

ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij